Tablet został stworzony do obsługi dotykowej za pomocą palców....
Kupując dziecku tablet warto od razu zaopatrzyć się...
Ładowarka pasuje doskonale do tabletu FunTab Fun Tab 10.1, jak i do...
Oto powody, dlaczego warto wybrać prezentowane szkło hartowane (tempered...
Zdecydowana większość tabletów działających na systemie Android...
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Emperor 10
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Hitomi 7
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Samurai 10
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Samurai 10 Power
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Samurai 10 Special Edition
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Samurai 7
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun 10
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun 10 Power
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun 10 Power 3G
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun 10 Ultimate
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun 7
Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu SHIRU Shogun A9
Marka tabletów SHIRU jest uznawana za jednego z graczy segmentu budżetowego, czyli popularnej półki “B”. Czy SHIRU jest jednym z liderów, to już muszą ocenić zarówno fachowcy z branży, jak i sami użytkownicy. Tak czy owak, Shiru wypuściło dużą liczbę swoich urządzeń na rynek krajowy i w dalszym ciągu to ro...
Marka tabletów SHIRU jest uznawana za jednego z graczy segmentu budżetowego, czyli popularnej półki “B”. Czy SHIRU jest jednym z liderów, to już muszą ocenić zarówno fachowcy z branży, jak i sami użytkownicy. Tak czy owak, Shiru wypuściło dużą liczbę swoich urządzeń na rynek krajowy i w dalszym ciągu to robi. Marka SHIRU była przed “erą tabletów” nie znana. Dlaczego? Z jednego prostego powodu: oni powstali dla produkcji tabletów właśnie. Nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia w produkcji elektroniki użytkowej, weszli na rynek z wymyśloną nazwą żeby zawojować rynek tanich tabletów. Chociaż początkowo tablety Shiru wcale nie były takie tanie. Zaopatrzone w klasowe wyświetlacze w technologi IPS, oraz dysponujące całkiem niezłymi parametrami mogły się podobać użytkownikom. Ceny oscylowały w okolicy 800-1000 złotych. Rynek jednak dość szybko zaczął ewoluować w kierunku obniżania cen i dlatego po roku ten sam model tabletu można było przykładowo kupić zamiast za 800zł, to za 500zł polskich. Co więcej - tablety miały niejednokrotnie lepszą specyfikację techniczną, aniżeli ich drożsi poprzednicy.
Shiru zaproponowało takie cztery serie swoich urządzeń, kolejno: Shogun Emperor Hitomi Samurai I w ramach tych czterech serii wydawali kolejne modele, chociaż... ich liczba w niczym nie przypomina tego, co wypuścił Goclever, Overmax, czy Prestigio. Tablety Shiru to - można powiedzieć “zaledwie” - kilkanaście modeli.
Jeśli chodzi o same akcesoria do tabletów, to firma wpasowała się w ogólnoprzyjęty kanon segmentu budżetowego. A więc przeważnie tablety ładowane na okrągły bolec o średnicy 2,5mm. Z napięciem próbowali często wychodzić wyżej niż 5V - w kilku modelach wstawiając 12V. Żeby jeszcze utrudnić życie sprzedawcom i użytkownikom wprowadzali serie niejednorodne. Bo na przykład model Shiru Shogun 10 najpierw był produkowany jako 5V, ale tylko przez krótką chwilę. A później już tylko jako urządzenie z 12 V napięciem. Jeśli chodzi o folie na ekrany tabletów Shiru, to sytuacja była i jest taka sobie. To znaczy mają kilka modeli o dosyć nietypowym “rancie”, czyli linia obudowy nie pozwoliła w prosty i bezproblemowy sposób dociąć folii na ekran. Chodzi tutaj przede wszystkim o rogi tabletów o nietypowym promieniu. Pokrowce dedykowane - taki temat w zasadzie nie istnieje w przypadku Shiru. Marka ta skupiła się tylko i wyłącznie na produkcji tabletów. Użytkownicy chcąc uzyskać ochronę przed upadkiem musieli szukać i zaopatrywać się w etui uniwersalne.