Kategorie

Akcesoria do tabletów - Akcesoria komputerowe - sklep Senio.pl Jest 1984 produktów.

  • Wybierz markę tabletu...

    Wybierz markę tabletu, następnie model urządzenia i zapoznaj się z oferowanymi przez nas akcesoriami.

  • Uniwersalne akcesoria

    Uniwersalne akcesoria do tabletów różnych marek. Pokrowce, folie, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable do ładowania, adaptery i przejściówki USB i HDMI, adaptery MHL, uchwyty samochodowe (na zagłówek, na szybę oraz 2w1), rozdzielacze gniazda zapalniczki samochodowej, rysiki, głośniki, akcesoria audio, szkło hartowane / tempered glass i wiele więcej. I na każde akcesorium dajemy aż 24 miesiące gwarancji. Co ważne, gwarancję realizujemy bezpośrednio w naszym sklepie - nie odsyłamy naszych Klientów do producenta. 

    Pokrowiec i inne akcesoria uniwersalne na tablety

    Co oznacza "uniwersalne akcesoria"? Generalnie akcesoria do tabletów można podzielić na dwie grupy: dedykowane i właśnie uniwersalne. Dedykowane to takie, które są przystosowane konkretnie pod dany model tabletu, czasem pod daną serię czy całą markę. Natomiast akcesoria uniwersalne charakteryzuje to, że można je użytkować z różnymi urzędzeniami różnych marek. Co jest lepsze? Nie ma prostej odpowiedzi na tak postawione pytanie, gdyż trafiają się akcesoria uniwersalne, które są lepsze od dedykowanych, a nawet tych sygnowanych logo producenta. 

Akcesoria do tabletów

W sprzedaży są dostępne tablety ponad 120 marek. Mówimy o sprzedaży w Polsce, jak i o tabletach (brandach), które są sprowadzane do naszego kraju. Do większości tabletów tych marek mamy pasujące akcesoria. Czasami są to akcesoria dedykowane, a czasami uniwersalne. Zawsze przetestowane, w pełni sprawne i doskonale spełniające...

W sprzedaży są dostępne tablety ponad 120 marek. Mówimy o sprzedaży w Polsce, jak i o tabletach (brandach), które są sprowadzane do naszego kraju. Do większości tabletów tych marek mamy pasujące akcesoria. Czasami są to akcesoria dedykowane, a czasami uniwersalne. Zawsze przetestowane, w pełni sprawne i doskonale spełniające swoją rolę. Dajemy Ci aż 100 dni na zwrot produktu, jeśli z jakichś przyczyn rozmyślisz się, lub na przykład będzie to nieudany prezent. 

Robienie zdjęcia tabletem

Znajdziesz u nas: pokrowce (zamykane, książkowe, ale także tzw. silikonowe plecki), ładowarki sieciowe i samochodowe, poliwęglanowe folie ochronne, szkła hartowane (z ang. tempered glass), uchwyty samochodowe (na szybę i zagłówek fotela), kable USB, przejściówki, kable i adaptery HDMI i wiele innych. 

Więcej