Promocje

Uniwersalne akcesoria do tabletów - Tabletoid.pl

Uniwersalne akcesoria

Uniwersalne akcesoria do tabletów różnych marek. Pokrowce, folie, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable do ładowania, adaptery i przejściówki USB i HDMI, adaptery MHL, uchwyty samochodowe (na zagłówek, na szybę oraz 2w1), rozdzielacze gniazda zapalniczki samochodowej, rysiki, głośniki, akcesoria audio, szkło hartowa...

Uniwersalne akcesoria do tabletów różnych marek. Pokrowce, folie, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable do ładowania, adaptery i przejściówki USB i HDMI, adaptery MHL, uchwyty samochodowe (na zagłówek, na szybę oraz 2w1), rozdzielacze gniazda zapalniczki samochodowej, rysiki, głośniki, akcesoria audio, szkło hartowane / tempered glass i wiele więcej. I na każde akcesorium dajemy aż 24 miesiące gwarancji. Co ważne, gwarancję realizujemy bezpośrednio w naszym sklepie - nie odsyłamy naszych Klientów do producenta. 

Pokrowiec i inne akcesoria uniwersalne na tablety

Co oznacza "uniwersalne akcesoria"? Generalnie akcesoria do tabletów można podzielić na dwie grupy: dedykowane i właśnie uniwersalne. Dedykowane to takie, które są przystosowane konkretnie pod dany model tabletu, czasem pod daną serię czy całą markę. Natomiast akcesoria uniwersalne charakteryzuje to, że można je użytkować z różnymi urzędzeniami różnych marek. Co jest lepsze? Nie ma prostej odpowiedzi na tak postawione pytanie, gdyż trafiają się akcesoria uniwersalne, które są lepsze od dedykowanych, a nawet tych sygnowanych logo producenta. 

Więcej