Akcesoria do tabletów PiPO - różne modele, tablety - Tabletoid.pl

 • PiPO Ultra-U8 - S6

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO Ultra-U8 - S6

  pipo-ultra-u8-s6

 • PiPO Work-W1

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO Work-W1

  pipo-work-w1

 • PiPO M1 PRO

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M1 PRO

  pipo-m1--pro

 • PiPO M3

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M3

  pipo-m3

 • PiPO M6 PRO 3G

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M6 PRO 3G

  pipo-m6-pro-3g

 • PiPO M7 Quad Core

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M7 Quad Core

  pipo-m7-quad-core

 • PiPO M7T

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M7T

  pipo-m7t

 • PiPO M9 PRO 3G

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO M9 PRO 3G

  pipo-m9-pro-3g

 • PiPO Max M8PRO

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO Max M8PRO

  pipo-max-m8-pro

 • PiPO SMART S1

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO SMART S1

  pipo-smart-s1

 • PiPO T9

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu PiPO T9

  pipo-t9

PiPO

Marka PIPO jest bardzo dużym graczem, ale przede wszystkim na rynkach azjatyckich. Wypuścili oni bez mała kilkadziesiąt modeli tabletów, jak na przykład: Pipo K3, Pipo M1 Pro, Pipo M6 Pro 3G. I wiele innych modeli, chociaż w Europie, jak również w Polsce, nie zdobyli jakiejś kolosalnej popularności. Owszem, tablety tej marki p...

Marka PIPO jest bardzo dużym graczem, ale przede wszystkim na rynkach azjatyckich. Wypuścili oni bez mała kilkadziesiąt modeli tabletów, jak na przykład: Pipo K3, Pipo M1 Pro, Pipo M6 Pro 3G. I wiele innych modeli, chociaż w Europie, jak również w Polsce, nie zdobyli jakiejś kolosalnej popularności. Owszem, tablety tej marki przewijają się w marketach na promocjach, ale nie jest to jakiś szał. Chociaż cechują się całkiem przyzwoitymi specyfikacjami technicznymi, czyli bogatym wyposażeniem. Przede wszystkim wiele z modeli PIPO jest zaopatrzonych w matrycę w technologii IPS. Chińczycy w wielu wypadkach uznają to chyba za standard teraz już obowiązujący. Ponadto w zasadzie każdy tablet ma złącze HDMI: w standardzie micro lub mini. Czyli możemy bez problemu połączyć nasz nowy nabytek z telewizorem, czy też monitorem komputera.

Zasilanie z reguły było konstruowane na gniazdach okrągłych, czyli bolec o średnicy zewnętrznej 2,5mm. I dlatego też bardzo łatwo możemy kupić zasilacze sieciowe i samochodowe do tych tabletów. Z reguły (może poza nielicznymi wyjątkami) zamienniki współpracują z tabletami PIPO. Pipo nie należy co prawda do segmentu "A" tabletów, ale jest w lepszej sytuacji, aniżeli np. polskie marki tabletów. A to dlatego, iż można przeważnie dostać dedykowaną folię poliwęglanową na ekran tabletu Pipo. A gdyby dobrze poszukać, szczególnie na serwisach zagranicznych, to pewnie kupiło by się także szkło hartowane. Przynajmniej do niektórych modeli.

Jeśli chcemy tablet Pipo zamontować w aucie, to musimy dość dobrze poszukać, aby nie kupić czegoś byle jakiego. Chodzi o uchwyt samochodowy do tabletu. Czy to na szybę, czy to na zagłówek, czy w końcu i jedno i drugie w zestawie. Polecamy uchwyty z elementami metalowymi (metalowa kula), które gwarantują dużo lepszą wytrzymałość na obracanie tabletem podczas jazdy i jego ustawianie w dowolnej pozycji.

Tablety Pipo można polecić jako dobrzy sprzęt w konkurencyjnej cenie. Ot, taka chińska wyższa półka.

Akcesoria na tablety firmy PiPO

Więcej