Kategorie

Akcesoria do tabletów Pentagram - Akcesoria komputerowe - sklep Senio.pl

Pentagram

Można śmiało stwierdzić, iż marka Pentagram jest kolejnym dużym graczem w segmencie budżetowym tabletów. Znawcy tematu wiedzą, że tablety - jako produkt - były kolejnymi w dosyć bogatej historii firmy. Jak wielu innych, zaczynali w czasie, kiedy nikt jeszcze nawet nie słyszał o tabletach (może trochę w tym przesady), a więc kilka (naście?...

Można śmiało stwierdzić, iż marka Pentagram jest kolejnym dużym graczem w segmencie budżetowym tabletów. Znawcy tematu wiedzą, że tablety - jako produkt - były kolejnymi w dosyć bogatej historii firmy. Jak wielu innych, zaczynali w czasie, kiedy nikt jeszcze nawet nie słyszał o tabletach (może trochę w tym przesady), a więc kilka (naście?) lat wstecz. I przez te lata - trzeba przyznać - Pentagram wyrobił sobie całkiem przyzwoitą opinię wśród odbiorców. Owszem, nie są to może produkty z tej najwyższej półki, ale stanowią solidną alternatywę dla użytkownika nie mającego kosmicznych wymagań i ciężkiej sakiewki.

Najbardziej znani (poza tabletami oczywiście) są z produkcji routerów sieciowych, tudzież kart sieciowych, czy też switchów. Jeszcze przed tabletami Pentagram olbrzymią wagę przywiązywał do smartfonów. Co do samych tabletów - one też okazały się bardziej niż udane. Co prawda nie każdy wypuszczany model bił na głowę konkurentów swoją specyfikacją techniczną, ale tablety Pentagrama pokazały, że są stosunkowo mało awaryjne na tle podobnych urządzeń innych marek. A jeśli już coś się popsuje - można je dość sprawnie reklamować i to w systemie door-to-door.

Dochodzimy w końcu do kwestii akcesoriów do tabletów Pentagram. I tak - ładowarki przeważnie są standardowe, czyli 5V, 2a, z wtyczką okrągłą 2,5 mm. Chociaż coraz więcej rozmiarów między 7 a 8 cali jest zaopatrywanych w gniazdo ładowania micro USB. Ale taki - skądinąd - słuszny trend zauważyliśmy u wielu innych producentów. Warto docenić, iż tablety Pentagram z reguły zawsze zaopatrzone są w gniazdo mini, albo micro HDMi. Czyli odpowiednim kablem można w bezpośredni sposób połączyć je z telewizorem - wyświetlając na nim obraz z tabletu. Klienci coraz częściej poszukują akcesoriów HDMI, które są szeroko dostępne na rynku. Ale nie są super tanie. Może dlatego, iż nie jest to już taki zwykły kabelek, ale często z pozłacaną końcówką czy filtrem ferrytowym, mającym redukować zakłócenia.

Akcesoria na tablety firmy Pentagram

Więcej