Akcesoria do tabletów Lark - Tabletoid.pl

Lark

Firma Lark działa na polskim (i nie tylko) rynku elektroniki już od kilkunastu lat, a konkretnie od roku 2001. Jeszcze do niedawna jej flagowym produktem były nawigacje, które szeroko sprzedawano na rynku nie tylko polskim. Poza nawigacjami mniejsze segmenty stanowiły między innymi kamery, anteny DVB-t, ramki cyfrowe, a także smartfony. D...

Firma Lark działa na polskim (i nie tylko) rynku elektroniki już od kilkunastu lat, a konkretnie od roku 2001. Jeszcze do niedawna jej flagowym produktem były nawigacje, które szeroko sprzedawano na rynku nie tylko polskim. Poza nawigacjami mniejsze segmenty stanowiły między innymi kamery, anteny DVB-t, ramki cyfrowe, a także smartfony. Do czasu pojawienia się na rynku tabletów. Wówczas to grupa Lark Europe S.A podjęła jedyną słuszną decyzję o rozpoczęciu masowej produkcji tabletów PC.

Można śmiało powiedzieć, iż na dzień dzisiejszy tablety swoją rozpoznawalnością wygrywają nawet z szeroko wcześniej rozpowszechnionymi nawigacjami. To chyba głównie z powodu bardzo dużej ilości modeli tabletów, jakie Lark wypuścił na rynek.

Naczelna seria, która opanowała markety i sklepy internetowe nosi nazwę FreeMe, na przykład Lark FreeMe x2 10.1, czy też FreeMe 70.55. Nieco później pojawiły się dwie inne serie: Evolution oraz Ultimate.

Akcesoria do tabletów Lark można kupić, choć nie bez problemów. Jeżeli chodzi o pokrowce dedykowane, to w przypadku tej marki sprawa wygląda źle. To znaczy użytkownicy muszą korzystać z pokrowców uniwersalnych. Jeśli mówimy rozmiarach 7, 8, 9,7 czy 10,1 cala to jeszcze bez problemu można znaleźć niezłe etui. Sprawa się komplikuje, kiedy w grę wchodzi rozmiar 9 calowy. Tutaj - przynajmniej do niedawna - była spora dziura, to znaczy ciężko było cokolwiek dopasować. Ten fakt świadczy o jednym, a mianowicie, że pomimo ogromnego rozwoju rynku tabletów akcesoria ciągle jeszcze za nimi nie nadążają.

Akcesoria na tablety firmy Lark

Więcej