Akcesoria do tabletów Huawei - Tabletoid.pl Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Huawei

W przypadku firmy Huawei mamy do czynienia z jednym z największych koncernów branży elektroniki w Chińskiej Republice Ludowej. I to szeroko pojętej elektroniki, bowiem firma ta prowadzi szeroko zakrojone działania na przykład w dziedzinie telekomunikacji. Dostarcza na rynek różnego rodzaju urządzenia służące do komunikacji bezprzew...

W przypadku firmy Huawei mamy do czynienia z jednym z największych koncernów branży elektroniki w Chińskiej Republice Ludowej. I to szeroko pojętej elektroniki, bowiem firma ta prowadzi szeroko zakrojone działania na przykład w dziedzinie telekomunikacji. Dostarcza na rynek różnego rodzaju urządzenia służące do komunikacji bezprzewodowej - routery, anteny, światłowody.

Bardzo znanym produktem od Huawei są modemy 3G. Jak wiemy, są one wykorzystywane między innymi do tabletów, kiedy potrzeba utworzyć połączenie z internetem inne niż sieć Wi-Fi. Jest to jedno z najbardziej uznanych akcesoriów do tabletów, które Huawei rozpowszechnia na światowych rynkach.

Co jeszcze pokazał koncern, jeśli chodzi o akcesoria do tabletów? Na pewno mają dedykowane etui do tabletów. Przykładem może być bardzo popularny model, sprzedawany w olbrzymich ilościach na całym świecie - Huawei MediaPad 10 Link i jego następca: Link+. Problem tylko w tym, że Huawei raczej nie jest bezpośrednim producentem pokrowców, to znaczy robią je inni. “Szyją na miarę” etui do najbardziej znanych i najlepiej sprzedawanych modeli tabletów tej firmy. Dla odbiorcy końcowego - takiego, który potrzebuje ochronić swój tablet przed upadkiem - nie ma to jednak w zasadzie żadnego znaczenia. Liczy się to, że dany pokrowiec ma w odpowiednim miejscu wycięcia pod kamerę, no i oczywiście to, że jest idealnie dopasowany rozmiarowo. Można również spotkać ładowarki sieciowe do Huawei, ale są to chyba tylko i wyłącznie te, które producent dokłada do zestawu z tabletem. Mają na tabliczce znamionowej nazwę tego, kto je wyprodukował. Jeśli chcielibyśmy kupić ładowarkę z tak zwanej “drugiej ręki’, to już sprawa nie wygląda zbyt dobrze. W przypadku tych tabletów z wejściem do ładowania micro USB, jak na przykład Huawei MediaPad T1 8.0, nie ma problemu - kupujemy standardową, ogólnodostępną ładowarkę. Gorzej gdy mamy tablet z wtyczką 30-pinową, albo o średnicy bolca 3.0 mm. Wtedy mamy problem. Można przeszukać pół internetu i nic nie znaleźć. Często jedynym ratunkiem jest wtedy tylko i wyłącznie serwis producenta. Ale po pierwsze ładowarka będzie sporo droższa, a po drugie - gorsze - możemy jej wcale nie dostać. W tej kwestii Huawei nie różni się specjalnie od innych graczy segmentu budżetowego. Chociaż - należy to tutaj zaznaczyć - Huawei aspiruje do grupy firm najlepszych, jak Samsung, Acer, czy Asus. Pozwala im na to wieloletnie doświadczenie, tradycja i dobra jakość produktów.

Akcesoria na tablety firmy Huawei

Więcej