Kategorie

Akcesoria do tabletów GoClever - Tabletoid.pl

GoClever

Firma GoClever przed “erą tabletów” znana była głównie z produkcji nawigacji samochodowych. Czy te nawigacje były dobrej klasy, czy też nie - to już inna sprawa - w każdym razie byli jednym z tych producentów, który zalał rynek urządzeniami GPS. Poza tym na rynku można znaleźć również kamery Gocleve...

Firma GoClever przed “erą tabletów” znana była głównie z produkcji nawigacji samochodowych. Czy te nawigacje były dobrej klasy, czy też nie - to już inna sprawa - w każdym razie byli jednym z tych producentów, który zalał rynek urządzeniami GPS. Poza tym na rynku można znaleźć również kamery Goclevera, a w ostatnich latach również smartfony. Ale tak naprawdę marka Goclever rozwinęła skrzydła dopiero w segmencie tabletów. Mając już ugruntowaną pozycję producenta elektroniki, rozpoczęli w krótkim czasie wprowadzanie na rynek kolejnych modeli tabletów. Obecnie jest ich już ponad 70 modeli.

Dewiza jaką zawsze eksponowali w swoim marketingu, to solidne urządzenia na każda kieszeń. Początkowo oczywiście były to urządzenia oparte wyłącznie na systemie operacyjnym Android. Później w miarę rozwoju rynku tabletów wprowadzili również tablety z Windows. Między innymi takie urządzenia jak: GoClever Insignia 1010 Business, INSIGNIA 1010 Win, czy INSIGNIA 800 Win.

Trzeba przyznać, iż ceny zaproponowali mocno konkurencyjne. No ale wiadomo, że bez tego ciężko jest dzisiaj zawojować rynek w jakiejkolwiek branży. Goclever mógł sprzedawać duże ilości swoich urządzeń głównie przez to, że udało im się wejść do sieci marketów, jak chociażby Euro RTV AGD i kilku innych.

Poza samymi tabletami zaczęli wprowadzać na rynek również akcesoria. Można obecnie spotkać w lepiej zaopatrzonych sklepach etui z logo Goclevera. Przyjazną sprawą dla użytkowników tabletów Goclever, jak i zresztą dla samych sprzedawców okazał się fakt, iż zasilanie w urządzeniach nie było specjalnie “udziwnione”. A to oznacza parametry napięcia od 5 do 12V, natomiast wtyczki do ładowania to 2mm, 2,5 mm (najpopularniejsza) oraz 3,5mm. Natomiast jeżeli chodzi o końcówki płaskie to oczywiście standardowe micro USB, a ponadto nieco większe mini USB - na przykład w modelu GoClever Play Tab, czy też GOCLEVER TAB 7500. I właśnie użytkownicy polubili tablety Goclevera m.in. za to, że zdobyć akcesoria do nich nie stanowiło i nie stanowi żadnego problemu. Za kilkanaście do kilkudziesięciu złotych można kupić ładowarkę czy etui. Jeżeli nie uda nam się trafić na pokrowiec dedykowany, wówczas mamy dość szeroką gamę pokrowców tzw. uniwersalnych. Czyli takich, które będą dobrze pasować wymiarem do tabletu, ale nie są oczywiście szyte stricte pod dany model. Goclever zawsze znajdował szybką odpowiedź na działania rynkowe rywali branży tabletowej i dzisiaj w zasadzie każdy rozmiar tabletu znany na rynku można znaleźć w wykonaniu tej marki.

Akcesoria na tablety firmy GoClever

Więcej