Akcesoria do tabletów FunTab - Tabletoid.pl

 • FunTab Fun Tab 10.1

  Jak już prawie wszyscy wiedzą, marka Fun Tab, a tym samym i model 10.1, jest "produkcją" sieci komórkowej Orange. I dzięki temu, iż jest dystrybuowany poprzez operatora telekomunikacyjnego, zdobył bardzo dużą popularność wśród użytkowników tabletów.

  Wykonany - można powiedzieć - na bazie czegoś, co już było, jeśli chodzi o "kadłub". Sam w sobie FunTab 10.1 zaoferował całkiem przyzwoite parametry, jak na coś, co dają w sieci komórkowej. Nazwa jest myląca, bo nie chodzi tutaj o rozmiar ekranu 10.1-cala, tylko o przekątną 9,7". Nie wiedzieć czemu, tak sobie nazwali ten egzemplarz. FunTab-y zostały wypuszczone z matrycą w technologii IPS, co (jak na ówczesne czasy) było nowatorskie. Dwurdzeniowy procesor Cortex 9 daje przyzwoitą moc, chociaż cały czas podkreślam, że tak było w chwili ukazania się Fun Tab-a. Kolejne miesiące przynosiły i przynoszą duże zmiany i polepszanie parametrów.

  Ktoś zadał pytanie w stosunku do tego modelu tabletu: marka czy wymysł Orange? Ja odpowiem, że jedno i drugie. No bo skoro coś zdobyło niebywałą popularność na rynku, to każdy kolejny wydany produkt / tablet / smartfon pod tą nazwą będzie już kontynuacją znanej... marki.

  funtab fun tab 10.1

 • FunTab Fun Tab 7.0

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu FunTab Fun Tab 7.0

  funtab fun tab 7.0

 • FunTab Fun Tab 8

  Tu znajdziesz akcesoria pasujące do tabletu FunTab Fun Tab 8

  funtab fun tab 8

FunTab

Ci, którzy nie są w temacie, zapytają: co to jest FunTab? Czy to może kolejna promocja jakiejś sieci komórkowej? Ale jeśli ktoś jest wielbicielem elektroniki, a w szczególności urządzeń dotykowych - tabletów - ten wie, o co chodzi. Fun Tab to produkt, to tablet wypuszczony przez jedną z sieci komórkowych. Przew...

Ci, którzy nie są w temacie, zapytają: co to jest FunTab? Czy to może kolejna promocja jakiejś sieci komórkowej? Ale jeśli ktoś jest wielbicielem elektroniki, a w szczególności urządzeń dotykowych - tabletów - ten wie, o co chodzi. Fun Tab to produkt, to tablet wypuszczony przez jedną z sieci komórkowych. Przeważnie dawany do jakiegoś abonamentu razem z telefonem.

Do tej pory sieć wydała 3 takie egzemplarze, w rozmiarach 7, 8 i 9,7 cala. Tablety tej marki nie mają najlepszych opinii od użytkowników. Powodem jest spora awaryjność, a także niezbyt dobre wykonanie.

Dobra wiadomość jest taka, że tablety FunTab współpracują bez problemów z mnóstwem uniwersalnych akcesoriów: ładowarkami (sieciowymi i samochodowymi), uchwytami, przejściówkami USB i HDMI. Możesz także bez problemów dostać folię ochronną na ekran (szybkę, szkło) swojego tabletu. Ponieważ tablety FunTab są popularyzowane przez sieć Orange, dlatego jest ich naprawdę sporo na rynku. Klienci uwielbiają tablety “za złotówkę”, często nie kalkulując uważnie, że przepłacają za urządzenie brane w abonamencie.

Akcesoria na tablety firmy Fun Tab

Więcej