Akcesoria do tabletów Esperanza - Tabletoid.pl

Esperanza

Marka Esperanza jest dość specyficzną w segmencie budżetowym tabletów. A dlaczego? Oto szczegóły. Większość marek, takich jak GoClever, Overmax, Kiano, Prestigio wydało na rynek kilkadziesiąt urządzeń mobilnych zwanych tabletami. A w przypadku Esperanzy jest zupełnie inaczej. Wypuścili oni na rynek zaledwie kilka modeli tablet&oacu...

Marka Esperanza jest dość specyficzną w segmencie budżetowym tabletów. A dlaczego? Oto szczegóły. Większość marek, takich jak GoClever, Overmax, Kiano, Prestigio wydało na rynek kilkadziesiąt urządzeń mobilnych zwanych tabletami. A w przypadku Esperanzy jest zupełnie inaczej. Wypuścili oni na rynek zaledwie kilka modeli tabletów. Dosłownie. I specjalnie dalej się w tym kierunku nie rozwijają. I choć te tablety nie są jakieś rewelacyjne, to jednak całkiem nieźle się sprzedają. Pewnie dlatego, iż Esperanza dotarła do większych marketów, gdzie jest sporo nabywców.

Druga rzecz inna w specyfice tej firmy, to produkcja akcesoriów. Większość firm wyżej wymienionych ma znikomą produkcję akcesoriów. Natomiast Esperanza ma tego całkiem sporo. Oferują przynajmniej kilka modeli ładowarek sieciowych oraz samochodowych do tabletów i smartfonów. Parametry standardowe 5V i 2A (lub 2,1A). Mają w swojej kolekcji także uchwyty samochodowe do tabletów. Znajdziemy tutaj opcje na szybę oraz na zagłówek. Jeżeli ktoś szuka pokrowca na tablet, to także Esperanza jest w stanie coś zaoferować, chociaż nie są to etui najwyższej próby. Po prostu coś, co jakoś tam ochroni, i daleko temu do pięknej estetyki. Kolejną grupą produktów są środki czyszczące, takie jak ściereczki z mikrofibry, czy też chusteczki nawilżane. Dedykowane generalnie do różnego rodzaju ekranów LCD, w tym także do wyświetlaczy tabletów i smartfonów. Dołóżmy do tego wszystkiego jeszcze różnego rodzaju kable, głośniki, słuchawki czy mikrofony.

Warto wspomnieć także o tym, iż Esperenza w ciągu kilkunastu lat swojej działalności rozwinęła skrzydła nie tylko na terenie naszego kraju. Szczycą się tym, że z małej rodzinnej firmy rozwinęli się w przedsiębiorstwo zatrudniające kilkadziesiąt osób. Działające przynajmniej w kilku krajach Europy. Widać najwyraźniej, że w strategii przedsiębiorstwa nie znalazło się miejsce na inwazję tabletową. W pewnym sensie nie poszli za ciosem i nie rozpoczęli produkcji jednego urządzenia za drugim. Tablety stały się jednym z wielu produktów w asortymencie Esperanzy. Chyba nie ważniejsze od innych produktów.

Akcesoria na tablety firmy Esperanza

Więcej