Promocje

Akcesoria do tabletów Dell - Tabletoid.pl

Dell

Dell to jeden z największych koncernów i producentów elektroniki użytkowej na świecie. To wiedzą wszyscy. Natomiast nie wszyscy już się orientują, że amerykański gigant zaczął inwestować również w tablety. Początkowo bardzo nieśmiało, przynajmniej na polskim rynku. Wypuścili dwa, trzy modele szerzej nieznane, oprócz k...

Dell to jeden z największych koncernów i producentów elektroniki użytkowej na świecie. To wiedzą wszyscy. Natomiast nie wszyscy już się orientują, że amerykański gigant zaczął inwestować również w tablety. Początkowo bardzo nieśmiało, przynajmniej na polskim rynku. Wypuścili dwa, trzy modele szerzej nieznane, oprócz koneserów. Ale rok 2014 stał się przełomem w tej kwestii. Tablety Della “zaatakowały” wręcz rynek. I co najważniejsze wprowadzili modele na każdą kieszeń.

Takie pozycje jak Dell Venue 7, Dell Venue 8 (także wersja Pro), czy Dell Venue 11 Pro zaczęły szturmować polskie markety. Tablety Della wreszcie stały się przebojem rynkowym.

Trzeba przyznać, że ta marka wypuszcza bardzo solidne urządzenia. Sam jestem fanem laptopów tej firmy - miałem ich kilka do tej pory. Tablety także są dobrej jakości: dobrze wykonane, mało awaryjne. Z akcesoriami do Dellów jest nieco problemów, tzn. nie ma wielu oryginalnych. Są za to dobrej jakości zamienniki, które w większości przypadków doskonale się sprawdzą.

Polecamy szczególnie nasze poliwęglanowe folie ochronne na ekrany tabletów, a także solidne uchwyty samochodowe. No i nie zapomnij o pokrowcu do tabletu - bez niego ani rusz.

Akcesoria na tablety firmy Dell

Więcej