Akcesoria do tabletów Blaupunkt - Tabletoid.pl

Blaupunkt

Każdy producent chciałby mieć taką historię sukcesu. Firma powstała prawie sto lat temu, w roku 1920 w Berlinie. Przez całe dziesięciolecia firma rosła w siłę i produkowała wtedy, kiedy jeszcze nie było takiego zatrzęsienia produktów i olbrzymiej konkurencji na rynku.

Blaupunkt jest producentem przeróżnych urządzeń, będąc jednym z gł&oac...

Każdy producent chciałby mieć taką historię sukcesu. Firma powstała prawie sto lat temu, w roku 1920 w Berlinie. Przez całe dziesięciolecia firma rosła w siłę i produkowała wtedy, kiedy jeszcze nie było takiego zatrzęsienia produktów i olbrzymiej konkurencji na rynku.

Blaupunkt jest producentem przeróżnych urządzeń, będąc jednym z głównych liderów na świecie, jeśli chodzi o radia samochodowe. Ponadto z linii produkcyjnych Blaupunkta wychodzą takie produkty jak telewizory LCD, alarmy, anteny samochodowe i nie tylko, różnego typu elektronika użytkowa (np. słuchawki), a także oczywiście tablety multimedialne. Firma Blaupunkt weszła w tę branżę, bo wiedziała, iż doświadczenie zdobyte przez dziesiątki lat w produkcji elektroniki musi również tutaj zaowocować dobrymi wynikami. Jak postanowili, tak też zrobili. Co prawda tablety Blaupunkta nie są dzisiaj może jakoś strasznie na topie, jednak wyraźnie widać, iż nie o ilość tutaj chodzi, ale o jakość. Wiadomo: niemiecka jakość jest znana i ceniona na całym świecie nie od dzisiaj.

I rzeczywiście - tablety Blaupunkta zdobywają coraz większe rzesze zwolenników. Takie modele jak:

  • Blaupunkt Endeavour 1000
  • Blaupunkt Endeavour 1001
  • Blaupunkt Discovery
  • Blaupunkt Endeavour TV Seven

cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników elektroniki i zwolenników tabletów - również w Polsce. Co więcej, Blaupunkt - wykorzystując swoją pozycję na rynku - wszedł również do sieci supermarketów, gdzie jak wiadomo wszystko sprzedaje się w dużych ilościach. I choć - jak wspomniałem powyżej - tablety Blaupunkt to zaledwie kilkanaście modeli, to jednak klienci są zadowoleni z jakości tego, co kupują. Nawet jeżeli ten tablet jest składany na liniach produkcyjnych w Chinach, czy Malezji. Niemiecka kontrola jakości produktu gwarantuje przynajmniej przyzwoity poziom.

Akcesoria do tabletów Blaupunkt są raczej standardowe. Jeśli mówimy o zasilaniu, to przeważa napięcie 5V z natężeniem prądu 2A. Blaupunkt w swoich urządzeniach nie “zdziwiał” jeśli chodzi o gniazdo ładowania - wtyczka o średnicy 2,5mm stała się głównym zastosowaniem. Folie ochronne na ekran są również dosyć szeroko dostępne, chociaż nie we wszystkich modelach tych tabletów. Standardowo jednak, jeżeli dana powierzchnia szklana tabletu nie posiada jakichś głośników, szczególnie wystających ponad poziom wyświetlacza, to folię taką można dość łatwo przygotować. Wszelkiego rodzaju kable, czy to do ładowania, czy to do wejścia telewizyjnego HDMI są także ogólnodostępne.

A czy tak samo jest z pokrowcami?. Można powiedzieć, iż nie do końca. Dlatego, że te dopasowane etui zdarzają się rzadko. Można natomiast dostać etui uniwersalne, jednak nie każdego użytkownika takie rozwiązanie zadowala. Tablety Blaupunkta mają przed sobą jeszcze sporą przyszłosć, biorąc pod uwagę wciąż bardzo chłonny rynek tych urządzeń. A za nimi pójdą akcesoria.

Akcesoria na tablety firmy Blaupunkt

Więcej