Akcesoria do tabletów Apple iPad - Tabletoid.pl

Apple iPad

Jeżeli mówimy o marce Apple, to myślimy: lider, przodownik, gigant. I rzeczywiście firma Apple jest pod wieloma względami prekursorem w dziedzinie elektroniki użytkowej. Ma na całym świecie rzesze zagorzałych fanów, którzy jeśli kupują komputer, to tylko z “nadgryzionym jabłuszkiem” na obudowie. Oczywiście nie ka...

Jeżeli mówimy o marce Apple, to myślimy: lider, przodownik, gigant. I rzeczywiście firma Apple jest pod wieloma względami prekursorem w dziedzinie elektroniki użytkowej. Ma na całym świecie rzesze zagorzałych fanów, którzy jeśli kupują komputer, to tylko z “nadgryzionym jabłuszkiem” na obudowie. Oczywiście nie każdego użytkownika stać na tak drogi sprzęt, ale w tym wypadku drogie znaczy faktycznie dobrej jakości. Są oczywiści także przeciwnicy Apple i jest ich całkiem sporo. Ci przeciwnicy mówią, iż o wiele tańsze urządzenia mobilne z ekranem dotykowym oparte na systemie operacyjnym Android są równie dobre.

Jakby na to nie spojrzeć, Apple należy do segmentu A urządzeń z ekranem dotykowym, i to jego najwyższej półki. Nawet kolorem postanowiło się odróżnić od reszty - produkując swoje tablety i smartfony - iPad i iPhone - wyłącznie białe (przynajmniej na początku). Oczywiście nie są jedynymi, którzy wypuszczają na rynek białe obudowy, ale biorąc pod uwagę także akcesoria do tabletów firmy Apple, to jest to niepodważalnie ich wyróżnik. Apple wydało stosunkowo niewielką liczbę urządzeń w porównaniu do takiego na przykład Samsunga. Wyraźnie widać, że tutaj liczy się nie ilość, ale jakość proponowanego produktu.

Akcesoria do tabletów iPad są dostępne szeroko na rynku i nie są to akcesoria wyłącznie bardzo drogie. Popularność tej marki sprawiła, że można kupić ładowarkę do iPada 2, czy iPada 4 już za kilkanaście złotych. Fanatycy od razu powiedzą, że są to wyłącznie podróbki, ale jeśli podróbka działa, to po co przepłacać. Każdy model tabletu Apple iPad ma swoje etui dedykowane, podobnie jak marki Asus, Acer, Samsung, Dell, czy Lenovo Tutaj nie ma odstępstwa od wysokiego standardu urządzeń półki A. Wynika to chyba głównie z tego, iż najbardziej znani producenci rozpoczęli swoją działalność dużo wcześniej, aniżeli tablety zawojowały rynek światowej elektroniki. Ich po prostu stać na to, aby akcesoria nie były uniwersalne tylko dedykowane. W przypadku takiego asortymentu jak folia ochronna na ekran tabletu sprawa wygląda bardzo podobnie. Nikt by nawet nie próbował docinać ręcznie folii na wymiar danego tabletu, bo i po co? Skoro dostajemy na rynku w przystępnych cenach folie docięte przez profesjonalne maszyny w chińskich fabrykach, ze wszystkimi otworkami na przyciski, kamerki czy głośniki. Wszelkie inne akcesoria do tabletów iPad, takie jak chociażby kabelki do ładowania czy uchwyty na szybę do auta, również są w ogólnodostępnej sprzedaży.

Akcesoria na tablety firmy Apple

Więcej