Akcesoria do tabletów Ainol - Tabletoid.pl

Ainol

Ainol nie wszystkim kojarzy się z Chinami, ale jest to marka wybitnie chińska. Produkująca różne gadżety elektroniczne i od jakiegoś czasu stawiająca na rozwój branży tabletów. Ainol wprowadził na rynek bardzo rozpoznawalną linię “Novo”. I kolejne modele tabletów miały ten człon w nazwie, jak na przykład A...

Ainol nie wszystkim kojarzy się z Chinami, ale jest to marka wybitnie chińska. Produkująca różne gadżety elektroniczne i od jakiegoś czasu stawiająca na rozwój branży tabletów. Ainol wprowadził na rynek bardzo rozpoznawalną linię “Novo”. I kolejne modele tabletów miały ten człon w nazwie, jak na przykład Ainol Novo Captain, Ainol Novo Flame, czy Ainol Novo Tornados.

Ainol należy do segmentu B na rynku tabletów. I na szczęście jako jeden z reprezentantów tego segmentu nie wyłamuje się z szeregu, jeśli chodzi o akcesoria. A konkretnie zasilanie. Ładowarki do tabletów Ainol są standardowe. Co to znaczy? Znaczy to, że zarówno natężenie prądu, napięcie, jak i wtyki stosowane są standardowe. Prawdą jest również to, że w poszczególnych modelach serii Novo stosowane są różne kombinacje. Na przykład tablet Ainol Novo 7 Venus ma wtyczkę o średnicy zewnętrznej 2,5mm oraz parametry: 5V, 2A. Z kolei Ainol Novo 7 Tornados ma podobne parametry napięcia i prądu, ale wtyk mini USB. Idąc dalej, napotykamy model Ainol Novo 10 Hero, który dysponuje wtyczką 2,5mm, ale napięcie to 12V. Reasumując - w tabletach Ainola możemy spotkać w zasadzie wszelkie możliwe rodzaje wtyczek, czyli micro i mini USB oraz wtyczki okrągłe 2,5 oraz 3,5mm. Jeżeli chodzi o napięcie, to poczynając od 5V, poprzez 9V, na 12V kończąc. Taka sytuacja powoduje, że nie ma problemu z dobraniem zasilaczy do tabletów Ainol. I na pewno nie trzeba w tym celu błagać producenta, jeśli spali się nam zasilacz.

Polecamy zakup także innych akcesoriów do tabletu marki Ainol: folii ochronnych, uchwytów samochodowych, pokrowców i innych akcesoriów.

Akcesoria na tablety firmy Ainol

Więcej