Koszyk

jest pusty

Gwarancja satysfakcji

Jeśli telefon kupiony w naszym sklepie nie spełni Twoich oczekiwań, możesz do 30 dni go odesłać.
(więcej o Obietnicy Satysfakcji)

Szybki Kontakt

Tel. gsm: 509-061-946


Tel. stac.: (12)6351584
e-mail: sklep@senio.pl
skype: www_krzywy_pl
Gadu-Gadu: 1764056

Telefony dla seniorów

 

Telefony dla seniorów w sklepie Senio.pl

Być może nie wiesz, na który model się zdecydować. Nie przejmuj się - pomożemy Ci. Zresztą oferujemy tylko najlepsze marki i modele telefonów, więc jak byś nie wybrał, nie popełnisz błędu.

Telefon dla seniora

Szukając telefonu dla babci, dziadka, mamy, taty lub kogoś innego, znajdziesz wiele firm oferujących tego typu komórki. Pojawia się jednak jeden duży problem: tylko kilka firm jest wiarygodnych i zasługuje na Twoją uwagę. Te firmy to: Barel, myPhone, MaxCom oraz Emporia i Trak.

Trzy dobre marki

Kluczowe trzy kategorie w naszym sklepie internetowym to Barel, MaxCom i myPhone. Tym firmom ufamy i je promujemy. Czym się wyróżniają na polskim rynku telefonów komórkowych? Gwarancją. Oferują gwarnację typu door-to-door. Co to oznacza w praktyce? Że nie musisz się martwić wysyłką towaru, w razie problemów z telefonem. Po prostu zgłaszasz usterkę do serwisu firmowego, a ich kurier przyjeżdża pod Twóje drzwi i odbiera telefon. Gdy tylko zostanie on naprawiony, kurier ponownie Cię odwiedza, by wręczyć Ci sprawny aparat telefoniczny. Wygodne, prawda?