Oczekujesz porządnej ochrony ekranu dotykowego Twojego tabletu internetowego? Folia ochronna ma być bardzo dobrej jakości i ochraniać ekran przez wiele miesięcy? A przy tym chciałbyś otrzymać 2 szt. po cenie 1 sztuki?
Oto rozwiązanie:
Folia z poliwęglanu chroniąca powierzchnię szklaną tabletu Plug Impact
Zauważ: masz w pakiecie dwie sztuki w cenie 1 sztuki!

Oto dlaczego proponujemy wybrać tę folię ochronną do tabletów:
- Jest solidna - po naklejeniu naszej folii na szkło tabletu będziesz używać go tysiące razy, a folia ochronna ochroni ekran tabletu przed porysowaniem.
- Jest odpowiednich wymiarów - jest to warstwa z poliwęglanu ”szyta na wymiar”, co znaczy, że jest dopasowana do wymiarów ekranu (matrycy) Twojego gadżetu z ekranem dotykowym Plug Impact. Nie będziesz musiał tej folii docinać.
- Jest to poliwęglanowa trójwarstwowa folia - czemu aż 3 powłoki naszej folii? Oto powody:
- warstwę numer jeden (1) odklejasz przed naklejeniem folii właściwej (2) na Twój tablet,
- warstwa numer dwa (2), to ta właściwa, którą nakładasz na szkło tabletu,
- warstwę (3) zdejmujesz na końcu, po przyłożeniu folii właściwej (2).
- Niektórzy sprzedawcy mają w ofercie dwuwarstwowe folie ochronne, nierzetelnie podając, iż 3-cia powłoka jest zbędna. Po prostu fałszują w tym momencie rzeczywistość. Jeśli folia nie miałaby trzeciej warstwy, folia właściwa mogła by zniszczyć swoją strukturę wierzchnią w trakcie transportowania, wkładania i wyciągania z koperty ochronnej, przyklejania na ekran tabletu, czy ostatecznie podczas eliminowania ewentualnych pęcherzyków powietrza pod poliwęglanem.
- Otrzymujesz 2 sztuki! - zadecydowaliśmy w jednym opakowaniu umieszczać 2 folie. Z jakiego powodu? Abyś dysponował rezerwową: gdy pierwsza się zużytkuje, wykorzystasz 2-gą - dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał kolejny raz kupować - przyoszczędzisz na cenie kupienia kolejnej folii ochronnej, a także ewentualnych kosztach przesłania towaru.
- Nie pozostawia śladów - dzięki tak zwanej bezklejowej technologii, folia bardzo dobrze przylega do szybki tableta bez użycia tradycyjnego kleju - dzięki temu po ściągnięciu folii nie zostają choćby drobne ślady na szkle, a tablet prezentuje się jak prosto ze sklepu.
- Oferowana przez nas folia poliwęglanowa dokładnie przywiera do szkła - oczywiście należy tę folię uważnie założyć.
- Ochronisz szkło Twojego tabletu Plug Impact przed uszkodzeniem, jeżeli przez przypadek tablet wyleci z rąk. Nie zapominaj, iż użycie nawet najlepszej folii nie daje bezwzględnej pewności, iż w chwili upadku z wysokości szybka tabletu nie ulegnie zniszczeniu. Lecz mając nałożoną poliwęglanową folię znacząco zwiększasz prawdopodobieństwo na wyjście w całości z upadku.
- W komplecie dostaniesz za darmo 2 szmatki z microfibry (mikrofibry), dzięki którym doprowadzisz do pełnej czystości dotyk tableta przed nałożeniem naszej folii z poliwęglanu.

Oto specyfikacja proponowanej folii do tableta Plug Impact:
- Długość i szerokość: pasujące do tableta Plug Impact (oczywiście z odpowiednio zaokrąglonymi rogami).
- Z czego jest zrobiona folia?: poliwęglan - jest to tworzywo światłoprzepuszczalne, z doskonałą odpornością na zarysowanie. Ma świetną odporność na uderzenia, w przybliżeniu dwieście do trzystu razy większą od zwykłego szkła.
- Technika nałożenia: jest to tzw. folia bezklejowa, dzięki czemu "materiał klejący" jest niewidoczny jak również nie zostawia żadnych śladów na szkle tabletu - to duża zaleta.
- Produkt w stu procentach bezpieczny dla ekranów dotykowych.
- Nie wpływa negatywnie na czułość wyświetlacza. Będziesz też łatwo używać rysik pojemnościowy (przez folię).
- Po zamontowaniu folii nie powstają nawet minimalne odkształcenia obrazu, jak to bywa przy tanich foliach tego typu.
- Nie zwija się i nie odkleja od tabletu.
- Po naklejeniu większa część zadrapań i zmatowień szybki tableta (jeśli takowe były) staje się niewidzialnych.
- Folia jest odporna na wodę.
- Wzmacnia i ochrania szkło ekranu tableta przed uszkodzeniem.

Jest to folia dedykowana do tableta Plug Impact, co oznacza, że będzie bezbłędnie pasowała do Twojego tableta.

Przyłożenie folii jest całkowicie proste - dasz radę na sto procent. Na boksie, w którym dostaniesz od nas folie ochronne jest umieszczona krótka instrukcja naklejania folii.
Żeby jeszcze uprościć Ci zadanie - u dołu przedstawiamy krótką procedurę nakładania powłoki z poliwęglanu (folii) na tablet:
- Przeczyść wręcz pedantycznie (bardzo dokładnie) szkło tableta.
- Odrywaj sukcesywnie warstwę folii z numerem jeden, jednocześnie nakładając folię na ekran tabletu.
- Zlikwiduj bąbelki z powietrzem. Możesz uczynić to palcami lub na przykład z pomocą karty do bankomatu lub innej.
- Na końcu - odciągnij drugą okładzinę - na powierzchni szklanej pozostanie folia docelowa.

Rekomendujemy Ci nabycie naszych sprawdzonych folii. Oprócz etui na tablet Plug Impact, folia ochronna będzie kluczowym akcesorium, które pożądane byłoby nabyć, dla bezpieczeństwa tableta.