Kim jest Izabela Trojanowska?

Któż z nas panowie nie kochał się swego czasu „na zabój”” w subtelnej, szczuplutkiej, ślicznej dziewczynie z pięknymi oczami. Zachwyciła nas na ekranie rolą młodziutkiej tancerki rewiowej w serialu „Strachy”, potem zasłynęła rolą Katarzyny Kunickiej w „Karierze Nikodema Dyzmy”, czy rolą wampirzycy Karmilii w przedstawieniu o takim samym tytule. Pamiętamy też kultowe już dziś utwory: „Wszystko, czego dziś chcę”, czy „Tyle samo prawd, ile kłamstw”.

Izabela Trojanowska to wielka gwiazda lat osiemdziesiątych, utalentowana aktorka i piosenkarka. Dziś nadal zachwyca urodą, choć jej wielbiciele wyłysieli, urosły im brzuchy, a ich gitary, na których grali „wzdychliwe” ballady rozeschły się po kątach lub zniknęły, wpieprzone przez korniki. Obecnie Pani Izabela jest jedną z bardziej znanych postaci z serialu „Klan”, gdzie odtwarza rolę Moniki Ross, z domu Lubicz. Planuje też wydanie nowej płyty, nad którą pracuje wspólnie z muzykami kieleckiej Mafii.

MyPhone Simple Life

Znaną aktorkę i wokalistkę łączy z telefonami komórkowymi coś więcej niż tylko codzienne użytkowanie. Została ambasadorką serii myPhone Simple Life.

MyPhone jest polskim producentem telefonów komórkowych, który stara się przybliżyć technologie mobilne szerokiej rzeszy użytkowników, zwłaszcza tych, dla których nowoczesna technika nie jest prosta i oczywista jak dla chowanego w otoczeniu komputerów pokolenia naszych dzieci. Po wprowadzeniu do oferty telefonów obsługujących dwie karty SIM, czy wyposażonych w odbiornik telewizyjny, myPhone zaczął sukcesywnie wprowadzać urządzenia o prostej funkcjonalności, skierowane do osób, które potrzebują telefonu banalnego w obsłudze, który nie posiada zbędnych gadżetów tylko utrudniających jakże zapomnianą i niegdyś jedyną, ale jakże ważną funkcję telefonu komórkowego – TELEFONOWANIE. Urządzenia te, pod wspólną nazwą myPhone Simple Life, czasem z lekką ironią zwane seniorfonami zyskały teraz nowego promotora marki – została nią Izabela Trojanowska.

Telefony dla ludzi starszych

Linia myPhone Simple Life to telefony komórkowe zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o starszych ludziach, choć nie tylko o nich. Przy wyborze telefonu nasze babcie i nasi dziadkowie zwracają często uwagę na cechy, do których my zupełnie nie przywiązujemy wagi. Nowa Nokia czy iPhone tu niekoniecznie się sprawdzą. Największymi zaletami w przypadku telefonów z serii Simple Life są duże, wyraźne wyświetlacze, głośne dzwonki oraz duże, bardzo dobrze wyczuwalne klawisze. Urządzenia te mają dużą skalę głośności w słuchawce i współpracują z aparatami słuchowymi. Dla seniorów z pewnością przydatną funkcją może być specjalny przycisk SOS, który w sytuacji krytycznej automatycznie dzwoni i wysyła SMS do zdefiniowanych wcześniej numerów, jednocześnie włączając sygnał alarmowy. Większość z nich ma wbudowane radio FM, którego można słuchać bez podłączania słuchawek. Wątpliwe, by telefony spodobały się młodszym pokoleniom, chociaż dzięki całkiem solidnej obudowie i masywnym przyciskom mogą przypaść do gustu osobom pracującym w szczególnie trudnych warunkach, gdzie mała klawiatura się po prostu nie sprawdza, a wyświetlacze dotykowe kapitulują już w przedbiegach.

Patrząc na uśmiechniętą twarz Pani Izy, spoglądającej na nas z reklamówek telefonów myPhone Simple Life, pozostaje życzyć jej wszystkiego najlepszego.