Akcesoria do tabletów Philips - Tabletoid.pl

Philips

Marki Philips nikomu przedstawiać nie trzeba. Mamy tu do czynienia z jednym z największych producentów elektroniki na świecie. Wolumen produkcyjny holenderskiego koncernu jest bardzo bogaty. Od Philipsa możemy nabyć wszelkiego rodzaju sprzęt grający, radio samochodowe, telewizor, monitor, a nawet czajnik elektryczny, czy odkurzacz. W zasa...

Marki Philips nikomu przedstawiać nie trzeba. Mamy tu do czynienia z jednym z największych producentów elektroniki na świecie. Wolumen produkcyjny holenderskiego koncernu jest bardzo bogaty. Od Philipsa możemy nabyć wszelkiego rodzaju sprzęt grający, radio samochodowe, telewizor, monitor, a nawet czajnik elektryczny, czy odkurzacz. W zasadzie łatwiej spytać, czego Philips nie produkował :) Jeśli szeroko pojęta elektronika użytkowa, to także i tablety. Chociaż wydaje się, że koncern wszedł w tę produkcję, bo "tak wypadało" . Albo inaczej mówiąc "nie wypadało", aby wielki Philips nie miał w swojej ofercie tabletów. Bo wypuścili ich stosunkowo niewiele. Gdyby tak skrupulatnie zliczyć, to uzbierałoby się może kilkanaście modeli.

Chyba najbardziej popularne z nich to: Philips PI 3110, PI 3210, PI 3900. Ciekawostką jest fakt, iż zaoferowali w zasadzie wyłącznie tablety 7-calowe. Być może taka była strategia firmy, aby skupić się na urządzeniach z małą przekątną ekranu.

Akcesoria do tabletów marki Philips też nie powalają na kolana swoją liczebnością, czy też możliwością szerokiego wyboru. Jeśli ktoś się uprze, to pewnie znajdzie dedykowany pokrowiec do tabletu Philipsa, ale czy do wszystkich? Raczej wątpliwe. Jeśli chodzi o sprawy zasilania tabletów tej marki, to można powiedzieć, iż nie utrudnili życia przeciętnemu użytkownikowi. A to oznacza, że bardzo łatwo kupić dobrze działający zamiennik ładowarki. W większości przypadków będzie to standard 5V 2A, z wtyczką micro USB. Folie poliwęglanowe na ekran tabletów Philips też nie są ogólnodostępne. W przeważającej większości wypadków trzeba je po prostu docinać na konkretny wymiar. W tej kwestii warto zainteresować się naszą ofertą.

Trudno orzec, czy Philips podejmie jakąś większą ekspansję w segmencie tabletów. Wydaje się, że raczej nie, bo gdyby mieli takie zamiary, to już dawno by to zrobili. Póki co, zwolennicy tej znamienitej marki muszą się zadowolić urządzeniami o małych rozmiarach z przeciętnymi specyfikacjami technicznymi.

Akcesoria na tablety firmy Philips

Więcej