Akcesoria do tabletów myTab - Tabletoid.pl

myTab

Marka myTab jest klasycznym przykładem powstania konkretnego produktu pod daną potrzebę rynku. Właścicielem brandu myTab jest myPhone. Firma, która do niedawna zajmowała się produkcją i dystrybucją telefonów dla seniorów. I nie tylko, bo mają w swoim wolumenie także telefony stacjonarne bardzo prostej konstrukcji, z dużymi p...

Marka myTab jest klasycznym przykładem powstania konkretnego produktu pod daną potrzebę rynku. Właścicielem brandu myTab jest myPhone. Firma, która do niedawna zajmowała się produkcją i dystrybucją telefonów dla seniorów. I nie tylko, bo mają w swoim wolumenie także telefony stacjonarne bardzo prostej konstrukcji, z dużymi przyciskami i czytelnym wyświetlaczem.

W momencie kiedy boom na tablety przybrał na sile, również przedsiębiorstwo myPhone postanowiło działać. I trzeba przyznać, że zrobiło to bardzo skutecznie. Teoretycznie nic bardziej prostego - wejść z produktem na półki któregoś z dyskontów. A praktycznie - to musieli pewnie sporo się nagimnastykować. Ale jak to mówią “kto pierwszy - ten lepszy”. Wejście do sklepów Biedronka spowodowało, iż niesamowicie wielu Polaków zapragnęło razem ze swoimi zakupami spożywczymi nabyć również tablet za 300-400 złotych.

mytab wypuścił kilka modeli tabletów, z których niemalże każdy stawał się jeśli nie hitem, to na pewno bardzo popularnym gadżetem. Tak było z myTabem mini 7,85 3G, nie inaczej z myTabem 10Q Premium. Popularność samych tabletów nijak się miała do produkcji akcesoriów. MyPhone wiedział, ze podstawowa sprawa, to “zalać” rynek urządzeniami mobilnymi, natomiast akcesoria do tych tabletów to już bardzo drugorzędna sprawa. Nie zmienia to jednak faktu, iż samych akcesoriów, tak zwanych zamienników, można znaleźć w polskim internecie bardzo dużo.

Tablety myTab nie są w żaden sposób udziwnione, czy to pod względem ładowania, czy w kwestii wymiarów. I nawet jeśli nie można nigdzie kupić pokrowca dedykowanego do tabletu myTab, to z powodzeniem można nabyć etui uniwersalne. Można również za bardzo przyzwoite pieniądze zakupić uchwyt samochodowy do myTaba Q10 Premium, czy też myTaba 10 Dual Core. Ładowarki z parametrami 5V, 2A i wtyczką 2,5 mm pasują prawie do wszystkich modeli myTab. Oczywiście poza tymi, które posiadają tylko i wyłącznie gniazdo micro USB. Bo wtedy przez nie następuje proces zasilania tabletu.

Akcesoria na tablety firmy myTab

Więcej